Wesele

Przyjęcie weselne z góralskim charakterem i pięknym widokiem na góry…

Nowa sala taneczna z bezpośrednim wyjściem do ogrodu.

Miejsce jest niezwykle klimatyczne, spokojne, zatopione w zieleni, z bliskim kontaktem z przyrodą i górskim krajobrazem.

Góralska gościnności …czym chata bogata!

Ponieważ to najważniejszy dzień w Państwa życiu musi być wyjątkowy… a u Nas wszystko jest wyjątkowe.

Niecałą godzinę drogi od Krakowa (60 km), z dala od zgiełku, w malowniczym otoczeniu beskidzkich szczytów, leży Mszana Dolna. Tutaj położony jest PENSJONAT & RESTAURACJA SZCZEBEL, który wygląda iście królewsko dzięki naturalnej koronie z gór. Nadaje mu ona baśniowy charakter – wymarzony na organizację jednego z najważniejszych wydarzeń w życiu: Ślubu i Wesela.

Jeżeli pragniecie, aby Wasze wesele odbyło się w magicznej krainie, w której można odetchnąć pełną piersią krystalicznym powietrzem, a oczy napawać majestatycznymi widokami na Beskidy, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Mamy wszystko, co jest tylko potrzebne do organizacji udanego wesela.

Organizujemy kameralne przyjęcia, jak również do 170 osób.

Nowa, całkowicie przeszklona sala taneczna, z bezpośrednim wyjściem do pięknego ogrodu. Szczególny charakter ogrodu sprawia, że Państwa uroczystość będzie oryginalna i niezapomniana

Drogich Gości przyjmujemy zwyczajem: czym chata bogata!

Podbijamy podniebienia pyszną kuchnią, rozpływającym się w ustach domowym jedzeniem, przygotowywanym z wielką starannością z naturalnych produktów. Łączymy tradycję z nowoczesnością, aby zadowolić wszystkich weselników.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy :

Kompleksową organizację przyjęcia weselnego

Dzięki nam oszczędzają Państwo czas i niepotrzebny stres związany z przygotowaniami. Ponieważ kluczem do sukcesu jest dobra organizacja, przez cały okres przygotowań oraz podczas przyjęcia weselnego do Państwa dyspozycji jest Nasza Profesjonalna Obsługa. Dzięki Niej wszystko jest dopięte na ostatni guzik…

Nasze atuty

  • Sala restauracyjno – bankietowa na 170 os bezpośrednio połączona z salą taneczną
  • Przeszklona sala taneczna z bezpośrednim wyjściem do ogrodu
  • Piękny i przestronny ogród ( 70 arów) z oczkiem wodnym, oszkloną altanką, idealny na romantyczną sesję
  • SWOJSKIE WYROBY – zimna płyta na stołach gości składa się wyłącznie z naszych wyrobów mięs i wędlin własnej produkcji. Jest wyjątkowa znajdziesz na niej kolorowe przekąski i różnorodne smaki według nowatorskich pomysłów Szefowej Kuchni
  • Chatę Grillową z możliwością organizacji biesiady
  • Dodatkowe usługi ślubno – weselne
  • Pokoje dla Gości Weselnych w cenie 115 zł/os ze śniadaniem
  • Apartament Nowożeńców – GRATIS

Ponieważ nasza oferta jest elastyczna, dopasowana do różnych potrzeb i preferencji , przygotowaliśmy dla Państwa 2 pakiety Menu weselnego do wyboru.

Szczegółowe informacje pod nr tel. 539 000 571 lub mailowo: szczebel@szczebel.com